Facebook

Доставка замовлення

Доставка стрілка
Доставка до дверей по всій Україні Ви можете замовити доставку за вказаною адресою кур'єром компанії "Нова пошта" в межах України.
Доставка до відділення «Нова Пошта» по всій Україні Ви можете замовити доставку на будь-яке зручне відділення служби «Нова Пошта» по всій Україні.
Термін доставки по Україні до 5 робочих днів з моменту оформлення замовлення. Якщо сума вашого замовлення перевищує 2000 грн., доставка здійснюється безкоштовно. Вартість доставки в решті випадків залежить від міста доставки і обсягу замовлення згідно з тарифами компанії "Нова Пошта"
Самовивіз в м. Дніпро Ви можете забрати своє замовлення з наших магазинів в м. Дніпрі, за наступними адресами:
  • ТРК Караван, вул. Нижньодніпровська, 17 (2 поверх)
  • ТРК Appolo, вул. Титова, 32 А (1 поверх)
  • ТРК Дафі, бул. Зоряний, 1 А (2 поверх)
  • ТК Новий центр, вул. Глінки, 1 (1 поверх)
  • ТВК Слов'янський базар, вул. Курчатова, 1 (1 поверх)
Термін підготовки такого замовлення може скласти до 3 робочих днів. Як тільки замовлення буде зібрано і доставлене в магазин, ми одразу зв'яжемося з вами.

Оплата

Доставка стрілка
Готівкою при отриманні замовлення у відділенні «Нова Пошта» Сплатіть вартість замовлення (+вартість доставки при замовленні до 2000 грн), після того, як перевірите товари в відділенні “Нова пошта”. Готівкою або банківською картою при самовивозі в м. Дніпро Сплатіть вартість замовлення готівкою або банківською картою за допомогою pos-терміналу при отриманні замовлення в пункті самовивозу, після того, як перевірите товари. При виборі будь-якого способу доставки і оплати, після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер для підтвердження замовлення, відповісти на ваші питання і погодити деталі доставки та оплати.

Повернення товару

Доставка стрілка

Ми гарантуємо право на повернення товару, який Вам не підійшов і не був у використанні.
Обов'язковою умовою є відсутність розривів, слідів використання і збереження оригінальної упаковки (прозорий пакет з кодом товару). Якщо Ви повертаєте товар, куплений у вигляді комплекту, необхідно повернути всі його складові.
Право на повернення товару зберігається протягом 14 днів з моменту викупу посилки із замовленням.

Захист персональних даних

Доставка стрілка

Інформуємо Вас про те, що особисті дані наших клієнтів зберігаються в базі даних компанії for-men.ua.
Особисті дані збираються і обробляються з метою реалізації статутної господарської діяльності компанії, розсилки інформації про промоційні і рекламні акції bonprix і її партнерів.
Обробка і використання бази даних здійснюється згідно з положеннями закону про захист персональних даних.
Bonprix має право на надання персональних даних клієнтів своїм партнерам в рекламних і промоційних цілях з дотриманням вимог, зазначених в положеннях закону про захист персональних даних, а також, операторам мобільного зв'язку (тільки номери мобільних телефонів) для твору відправки смс з інформуванням клієнтів про статус замовлення .
Кожен клієнт зберігає за собою право доступу до своїх персональних даних, право на внесення виправлень, а також на вимогу про припинення обробки даних.

Мережа магазинів стильного чоловічого одягу, взуття та аксесуарів For Men

Фото магазину

ТВК Слов'янський ринок

вул. Курчатова 1,
м. Дніпро
Час роботи:
с 09:00 до 16:00
Фото магазину

ТРК Караван

вул. Нижньодніпровська, 17,
м. Дніпро
Час роботи:
с 10:00 до 20:00
Фото магазину

ТК Новий Центр

вул. Глінки 1,
м. Дніпро
Час роботи:
с 10:00 до 19:00
Фото магазину

ТРК Апполо

вул. Тітова, 32-а,
м. Дніпро
Час роботи:
с 09:00 до 20:00
Фото магазину

ТРЦ Дафі

бул. Зоряний 1-а,
м. Дніпро
Час роботи:
с 10:00 до 20:00

Карта мережі магазинів For Men